Wlewy witaminowe z SomaticLab

Nasza klinika SomaticMed w odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów oraz nieustanny rozwój stworzyła nową platformę SomaticLab z wlewami witaminowymi oraz strefą dietetyki klinicznej i naturopatii.

W przeszłości wlewy medyczne były dostępne dla nielicznych pacjentów w USA, specjalistycznych klinikach i dla sportowców najwyższej klasy. Teraz ta wspaniała i nowoczesna medycyna trafia do Polski w najlepszym światowym wydaniu. Bazujemy na wiedzy profesora Linusa Paulinga, noblisty, lekarza i biochemika, który stworzył medycynę ortomolekularną. Na bazie badań jego oraz kilkuset wybitnych specjalistów z tej dziedziny możemy dzisiaj tworzyć pakiety megawitaminowe aby pomóc naszym pacjentom w dążeniu do pełni zdrowia, sił witalnych i życia pełną piersią. Zakres możliwości terapeutycznych wlewów jest bardzo szeroki, od profilaktyki i dbania o zdrowie świadomej części społeczeństwa, po sportowców, detoksyfikację, neurologię, onkologię, kardiologię, ortopedię, reumatologię oraz wiele innych. 

somaticmed-zespol-rehabilitacja
terapia czaszkowo-krzyżowa

Bazując na wiedzy medycyny ortomolekularnej pragniemy zaproponować naszym pacjentom zabiegi wlewowe na najwyższym światowym poziomie. Preparaty, których używamy pochodzą od najlepszych firm z Niemiec, Szwajcarii, Francji i Rosji. Protokoły postępowania są poparte badaniami naukowymi na koloniach komórkowych , zwierzętach i dużych populacjach ludzkich jakie profesor Pauling wykonywał przez ostatnie kilkadziesiąt lat wraz z gronem swoich podopiecznych. 

Czym się wyróżniamy? 

Przede wszystkim jakością, jakość naszych preparatów i dawki są z najwyższej półki. Protokoły przez nas wykonywane są w pełni bezpieczne a o pacjenta dba bardzo wykwalifikowana kadra. 

 

Zespół SomaticLab:

 • Jakub Stępnik D.O. osteopata , absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na wydziale fizjoterapii, absolwent pięcioletnich studiów z zakresu osteopatii w belgijskiej Fico Osteopathy Academy oraz absolwent ponad 120 szkoleń podyplomowych na całym świecie. Jakub dba o dobór preparatów, tworzenie pakietów oraz indywidualnych konsultacjach.

 • Dr Mateusz Matyjasek urolog – lekarz medycyny, specjalista urolog. Mateusz dba o dobór odpowiednich preparatów do stanu pacjenta oraz analizie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. 

 • Beata Godlewska – pielęgniarka z wieloletnim stażem, będzie dbała o prawidłowe wykonanie wlewu oraz będzie czuwała nad stanem pacjenta i zadba o jego pełne bezpieczeństwo podczas infuzji. 

 • Mgr. inż. Jagoda Powierżadyplomowana specjalistka do spraw żywienia i dietetyki, absolwentka SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietoterapia w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Jagoda zadba o dobranie odpowiedniej diety w celu utrzymania efektu przez długi czas. 

 • Agnieszka Kuczykowska – certyfikowany naturoterapeuta, zadba o odpowiedni dobór suplementów, ziół i terapii naturalnych. 
masaż Kamieniami

Przebieg pierwszej wizyty:

 • Umówienie się przez telefon i wyznaczenie wizyty 
 • Wypełnienie formularza zdrowia ze strony internetowej
 • Konsultacja z doktorem Mateuszem Matyjaskiem, należy wziąć ze sobą wypełniony formularz zdrowia oraz wyniki badań moczu i krwi (można również umówić wizytę z Jakubem Stępnikiem pod kątem wlewów – terminy wizyt poza kolejnością)
 • Ustalenie planu terapii wlewowych
 • Pierwszy wlew z Panią Beatą Godlewską
 • Dalsza terapia wlewowa według zaleceń
 • Dla zwiększenia i podtrzymania efektów zalecamy konsultację z dietetykiem klinicznym mgr.inż. Jagodą Powierżą oraz naturopatką Agnieszką Kuczykowksą